Hakkımızda | Birlik Cephe Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. 
HAKKIMIZDA

1995 yıllarına dayanan tecrübemiz ve sizin bize göstermiş olduğunuz teveccüh ile bügunlerimize geldik.

Nice size sunacağımız hizmet ve projelerimizle yolumuza devam etmekteyiz.Önceliğimiz dün olduğu gibi bugün de kaliteye önem vererek sizlere en güzel şekilde hizmet vermektir.

Faal olarak uygulama alanlarımız alüminyum ve pvc doğrama, alüminyum kompozit kaplama, silikon giydirme, cam cephe vb. gibi hizmetlerimizin yanında korkuluk ve cam balkon gibi ara kalemlerde de hizmet vermekteyiz.

Denizli merkez olarak kurulan şirketimiz, Denizli'de uyguladığı projelerine her gün yenisini katarak ilerlemekte ve 2012 yılından itibaren Ege Bölgesi’ne de açılmış bulunmaktadır. 2016 yılından itibaren A.Ş’ ye çevrilen şirketimiz aynı zamanda 1 merkez fabrika ve 1 yapı malzemeleri ve hırdavat satışı üzerine şube açmış bulunmaktadır.

İşinde uzman kadromuz, teknik altyapımız ile her geçen gün gücümüze güç katmakla birlikte sizlere en kaliteli hizmeti sunmak temel amacımızdır. Hızlı ve kaliteli üretim ile yanınızdayız.

MİSYONUMUZ

Birlik Cephe Dış Cephe Kaplama firması olarak, projelendirme, üretim, imalat ve montaj aşamalarında gerekli olan mimari kadromuzu, eğitimli imalat kadrolarıyla birleştirerek, hedeflerimizi her geçen gün daha ileriye götürmektir. Birlik Cephe Dış Cephe Kaplama, profesyonellik ve kalite koşullarından ödün vermeden çalışarak, bölgesinde ve Türkiye genelinde sektörünün lideri olmayı amaçlamış bir firmadır.
Her zaman gelişen teknoloji karşısında atılımlar yapıp, kendimizi yenileme ilkesini prensip edindik. Mimari kadromuz ve ürün desteğiyle sektörde kaliteyi,estetiği,özgürlüğü ön planda tutup , siz müşterilerimize ekonomik çözümler sunarak başarılarımızı ileri seviyelere taşımayı amaçladık. Bu düşüncelerle sizleri ve bizleri memnun eden projelere imzamızı attık.

VİZYONUMUZ

Giydirme Cephe Sistemleri, özel çözümler ve uygulama teknikleri gerektiren önemli bir iş alandır.
Birlik Cephe Dış Cephe Kaplama firması olarak ; projelerde kullanılan marka ve malzemelerinin kalitesi ve profesyonel kadrosu ile müşterilerine kaliteli hizmet anlayışını en iyi şekilde yansıtmaktır.

EKİBİMİZ

İşletme Sorumlusu: Abdurrahman NİYAZ
Müşteri Temsilcisi ve İmalat Sorumlusu: Abdullah NİYAZ
Müşteri Temsilcisi ve Montaj Sorumlusu: Ramazan NİYAZ
Pazarlama Sorumlusu: Burhan Niyaz